Evde Spor: 4 Hafta Şınav Programı ile Günde 50 Şınav Çekin!

şınav programı

Eğer gücünüzü arttırmak konusunda ciddiyseniz, evde spor yaparak sizin için hazırladığımız, hiç bir alet gerektirmeden 4 haftada 50 şınav programı sayesinde vücudunuzun gerçek gücünü ortaya çıkarın.

Muhtemelen içinizden ben kesinlikle 50 şınav çekemem diyorsunuz değil mi?  Bir daha düşünün! Yapmanız gereken tek şey haftada yarım saatinizi ayırarak disiplinli bir şekilde programı uygulamak. 4 hafta sonunda göreceksiniz ki günde 50 şınav çekebilen güçlü ve gelişmiş bir vücudunuz var.

Muhtemelen aranızda rahatlıkla 20 şınav çekebilenleriniz vardır. Hadi ama yüzleşelim ki çoğumuz tek seferde 10 şınavı bile çekemeyecek düzeydeyiz.

Sorun değil!

Amacımız evde spor yaparak sizi 4 hafta sonunda günde 50 şınav çekebilecek düzeye getirmek

Bizde Fitness Aktif takımı olarak, oturduk ve bu konu hakkında kafa yorduk, 4 haftada günde 50 şınav çekebileceğiniz bir şınav program yarattık. Şu an ben çok güçsüzüm, 2 şınavı bile zor çekemem bile diyebilirsiniz, hiç sorun değil. Size bir başlangıç testi yaratarak sizin hangi kapasitede ve grupta olduğunuzu tespit ediyoruz, ve 4 hafta boyunca kapasitenize göre size belirlenen programı takip ediyorsunuz.

Ama önce şınav nedir, yararları nedir ve düzgün şınav çekmeyi öğrenmemiz lazım..

Haydi başlayalım…