• Fitness Programi

Sizin için harika bir vücut geliştirme programı oluşturduk!

Bugün başla 6 ayda forma gir ve istediğin vücudu elde et!

Fitness Aktif ekibi olarak oturduk ve bizden en çok talep edilen fitness programı sizin için oluşturduk. Amacımız spora yeni başlayan birisinin vücudunu 6 ayda makineye çevirmek.

Tamamen profesyonel bir kadro tarafından hazırlanmış,

Bir çok kez denenmiş ve sonuç getirmiş,

En etkili egzersizleri içeren fitness programı ve en sağlıklı beslenme ipuçlarıyla,

Fitness Aktif’in özel vücut geliştirme programı ile 6 ayda harika bir vücuda sahip olun.

Nasıl mı?

Bütün detayları, en etkili hareketleri, set sayılarını, dinlenme sürelerine kadar her şeyi düşünüp bütün ayrıntılarıyla 6 aylık gelişim programı oluşturduk. Sizin için tam 3 program oluşturduk.

Uzun Süredir Beklediğiniz Değişime Fitness Aktif Spor Programı ile Hazır Olun!

Fitness Programı
vücut geliştirme programı
vücut

1. Başlangıç Seviye Fitness Programı (1. ay)

Fitness Aktif’in sevgili takipçilerine sunduğu ücretsiz yeni başlayanlara yönelik programıdır. İlk program olan spora yeni başlayan birisi için önce 1. ay programlarıyla sizi temel hareketlere alıştırıp, vücudunuzu yavaş yavaş güçlendiriyoruz. Bu programda amaç sizi orta seviye ve ileri seviye programımız için uygun fitness programı disiplinini ve bilgisini sağlamak. Bu programla 1 ay sonunda yapacağınız body antremanlarıyla beraber vücudunuzdaki değişimleri farkedip, orta seviye vücut geliştirme programı ‘na hazır hale geleceksiniz.

2. Fitness Aktif Orta Seviye Fitness Programı (2-3. ay)

Spora yeni başlayanlar programınında sonra kendini bir üst seviyeye çıkarmak isteyen kişilere hazırladığımız orta seviye fitness programı sizi hayal ettiğiniz vücuda inşa etmeye başlıyor. Bu program spora yeni başlayan programını (1.ay programı) bitiren kişiler için 2.ay ve 3.aylarda uygulanacak şekilde tasarlanmıştır.

Orta seviye fitness programıyla artık vücudunuzun iyice form aldığını, kaldırdığınız kiloları arttırdığınızı ve daha ileri seviye hareketler yaptığınız bir program olacak. Ve tabiki emeğinizin karşılığını bu iki programda almaya başlayacaksınız.

3. Fitness Aktif İleri Seviye Fitness Programı (4-5-6. ay)

Ve geldik artık son, en zor ve en etkili vücut geliştirme programı ‘na. 2. ve 3. aylarda uyguladığınız orta seviye programından sonra tamamen özel olarak profesyonel takımımız tarafından hazırlanmış ileri seviye fitness programımız sizi hayal ettiğiniz vücuda kavuşturacak. Üçüncü program olan ileri seviye fitness programı ile artık makine gibi vücudunuzun olduğu, en zor hareketlerle kas kütlenizi arttırdığınız ve dışarıda herkes tarafından farkedilen bir vücudunuz olacaktır.

Sizin için Egzersiz Bilgi Bankası Oluşturduk

Vücut geliştirme programlarımızdaki fitness hareketleri fitness dünyasında İngilizce anıldığı için bizde bütün hareketleri İngilizce ismiyle kullandık. Özellikle antreman sırasında hareketleri teker teker aratarak zaman kaybetmenizi istemediğimiz için Fitness Aktif ekibi olarak bütün vücut geliştirme programları hareketleri Youtube linklerini sizin için derledik. Tek yapmanız gereken belirtilen egzersizlerin ismini sayfanın sonunda nasıl yapılacağını Youtube linkinden izlemek. Fitness hareketleri videolarının İngilizce olması gözünüzü korkutmasın sadece amaç hareketi izleyerek ve aynı şekilde spor salonlarında yapmaktır. Başarılar.

Fitness Aktif ekibi

Programımızı Deneyen Üyelerimizin Görüşleri

1. ay programını bitirdikten sonra tamamen beni bir ileriye çıkaran bir programdı. Ayrıca sorularıma mailden hızlı cevap aldığım için de çok teşekkürler.

Mete Eriş

Ciddi anlamda disiplinle hazırlanmış çok güzel program. Gerçekten ve disiplinli çalışanlar sonucu mutlaka görür.

Burak Kanmaz

Ekip üyeleri sorularımı hiç sıkılmadan mailden hepsini cevapladı. İlgi alaka için çok teşekkürler.

Mustafa Terlemez

Ilk ay programını 2.ay denemeye kalktım ve program ikinci ay çok hafif kaldı:) Bu programı aldım ve vücudumun istediği buymuş. Artık ileri seviyeyi düşünemiyorum:)

Deniz Aşkın

Gerçekten çok zor ve ileri seviye bir program, spor salonunda herkes bu napıyor diye size bakıyor, İçinde deadlift, squat gibi ileri seviye hareketler var. Ama ya antremanı bitirince o duyulan haz paha biçilemez.

Erdem ılgın

Programa yeni başladım 7 aylık fitness geçmişim olmasına rağmen her yanım ağrıyor, tamamen çok etkili bir program. bakalım bir dahaki hafta nasıl geçecek:)

Tolga Keskin

Beklediğiniz Vücut Geliştirme Programı Çıktı: 12 Haftada Hedefe Yönelik Program!

Vücut geliştirme

Sorularınızı ve Görüşlerinizi Yazın, Hep Beraber Paylaşalım.